16.10.2016
ROZKŁAD JAZDY | |||
POLANÓW – Rosocha – Garbno – Szczeglino – Węgorzewo – KOSZALIN | |||
TAM | LP | Przystanki | POWRÓT |
06:10 | 1 | Polanów | 16:38 |
06:16 | 2 | Gilewo | 16:32 |
06:20 | 3 | Rosocha | 16:28 |
06:23 | 4 | Cetuń | 16:25 |
06:30 | 5 | Garbno | 16:18 |
06:34 | 6 | Nacław | 16:13 |
06:41 | 7 | Kościernica | 16:06 |
06:46 | 8 | Mokre | 16:01 |
06:50 | 9 | Szczeglino | 15:57 |
06:57 | 11 | Maszkowo | < |
07:03 | 12 | Szczeglino | 15:57 |
07:10 | 13 | Węgorzewo Koszalińskie | 15:50 |
07:15 | 14 | Maszkowo | 15:45 |
< | 15 | Koszalin,ul. Zwycięstwa/ Św. Wojciecha | 15:37 |
07:22 | 16 | Koszalin,ul. Zwycięstwa/ Artyleryjska | < |
07:25 | 17 | Koszalin, ul. Orląt Lwowskich/ H. Sawickiej | < |
07:27 | 18 | Koszalin, ul. Fałata/ Wańkowicza | < |
19 | Koszalin, ul. Traugutta/ Piłsudskiego | 15:35 |
PKS Sp. z o.o. Kamień Pomorski ul. Szczecińska 76, 72-400 Kamień Pomorski tel.: 91 38 20 060, fax: 091 382 03 54 e-mail: sekretariat@pkskamienpom.pl